مراقبت های بهداشتی می تواند یک اصطلاح بسیار پیچیده باشد و گزینه های گوناگونی برای انواع نیازها را پوشش دهد. مراقبت های سالمندان تحت این مراقبت قرار دارد، اما می تواند مشکل باشد که بدانید چه نوع کمک برای شما مناسب تر است، اگر مراقبت از والدین یا نسل سالخوردگان یا گزینه های مراقبت از یک دوست عزیز را داشته باشید. برای سعی در برطرف کردن این سردرگمی، انواع اصلی مراقبت های سالمندان در دسترس هستند که از نگهداری سالمند در منزل تا درمان های تخصصی در منزل را پوشش می دهند.استخدام نگهدار در منزل،نگهدار سالمند،نگهدار سالمند در تهران

چگونه یک خدمات مراقبتی مناسب انتخاب کنیم؟

مهم این است که والدین یا نسل های سالخورده شما بدانند که شما در حال انتخاب گزینه های مراقبت برای آنها هستید،تا در طول کل پروسه ی انتخاب خدمات مراقبت از سالمند مشارکت کنند. مراقبت های دریافتی می تواند یک تغییر بزرگ برای یک فرد باشد. از این رو در ابتدا ممکن است کمی مشکل ساز شود.نگهداری از سالمند آلزایمری،نگهدار سالمند

اولین گام این است که به مشاوران موسسات نگهدار سالمند تماس بگیرید تا سالمند خود را مورد ارزیابی قرار دهید. انها هیچ گونه مبلغی بابت ارزیابی و مشاوره از شما نخواهند گرفت. یک مشاور از عزیزان شما در منزل بازدید خواهد کرد و به شما می گوید چه نوع خدماتی برای سالمندشما مناسب می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که انتظار دارید و آنچه که شما نیاز دارید در این قسمت به معرفی انواع خدمات مراقبت از سالمند در می پردازیم:

مراقبت از سالمند در خانه (مراقبت در منزل):

این خدمات توسط یک شخص( نه یک عضو خانواده یا دوست که از سالمند در منزل مراقبت میکند) ارائه می شود که شامل کمک به سالمند در انجام کارهای روزانه خانه می شود. مراقب خانگی به طیف گسترده ای از نیازها می پردازد و می تواند جلسه کوتاهی را چند بار در هفته به مراقبت های اورژانسی بپردازند و یا در تمام مدت روز به سالمند شما رسیدگی نماید. انواع مراقبت در خانه عبارتند از:استخدام نگهدار در منزل،استخدام نگهدار سالمند

مراقبت شخصی
آشپزی یا تهیه وعده های غذایی
خانه داری
و..

مراقبت در منزل به فرد اجازه می دهد تا استقلال خود را حفظ کند و با اطرافیانش ارتباط برقرار کند.

مراقبت از سالمند در زمان بیماری:

اگر سالمند شما در یک دوره ی نقاهت به سر می برد و پس ار مدتی بهبودی خود را به دست خواهد آورد. مراقبت از سالمند بیمار جایگزین مراقبت های معمولی خواهد شد و به سالمند این فرصت را می دهد که بتواند در آرامش از سلامتی خود مراقبت کند.  این خدمات می تواند در مراکز روزانه ی مراقبت از سالمند و یا در منزل انجام شود.

مراقبت از سالمند در بیمارستان:

نگهداری از سالمندان در بیمارستان در صورتی که مدت اقامت سالمند در بیمارستان طولانی گردد ممکن است مشکل ساز شود. از دیگر خدماتی که توسط مراقبان موسسه ی نگهداری از سالمندان انجام میگیرد مراقبت از سالمندان در بیمارستان است.

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!