بعضی از والدین ممکن است بدلایل مختلف از جمله ساعات کاری و یا سفر مجبور بهاستخدام نگهدار کودک در منزل شوند.مراقبت از کودک در منزل امری حساس می باشد پس کسی که مسئولیت مراقبت از کودک ما را بر عهده می گیرد باید فردی مسئولیت  پذیر بوده تا فرزند ما در کنار او با آرامش به زندگی سابق خود بپردازد.

ویژگی ها وخصوصیات فردی و رفتار یک نگهدار کودک خوب در همه جا تعریف شده و معین است.آشنایی با این ویژگی های به شما در انتخاب یک نگهدار خوب کودک کمک شایانی خواهد کرد.شما با استخدام یک نگهدار شایسته می توانید به رشد جسمی و ذهنی کودک کمک نموده تا کودک شما به بهترین شکل دوره ی کودکی را پشت سر گذارند.

ارائه ی خدمات نگهداری از کودک:

آگهی های تبلیغاتی که در مجلات و روزنامه ها برای خدمات نگهداری از کودک منتشر می شود شما را به شرایط  مختلف استخدام نگهدار کودک آشنا می سازد.معمولا خدمات نگهداری از کودک در منزل بسته به شرایط متقاضی هم به صورت شبانه روزی و هم بصورت موقت ارائه می شود.

اگر نگهدار کودک خود را از طریق مراکز خدماتی نگهداری از کودک در منزل انتخاب می‌کنید، باید مطمئن شوید که این موسسه مجوزهای لازم را داراست و زیر نظارت واحدهای نظارتی بهزیستی خدمات خود را به کودکان ارائه می‌کند.

اگر نگهدار کودک شما بتواند همزمان با نگهداری از کودک خدمات آموزشی دیگری نیز به کودکتان ارائه دهد دراین صورت طبق خدماتی که ارائه می نماید بدیهی است که مبلغ بیشتری نیز دریافت می نماید. این نگهداران کودک با اموزش های کودک یاری که دیده اند می توانند آموزش های زیادی را مانند نقاشی، زبان کاردستی و یا موسیقی به کودک شما ارائه داده و بستر مناسبی را برای رشد ذهنی و فکری کودک شما فراهم نمایند.در حقیقت نرخ ساعت کاری این نگهداران متناسب با آموزش‌هایی که این گروه به بچه‌ها ارائه می‌دهند، متفاوت است و تا سقف یک میلیون تومان نیز نوسان دارد.

هزینه ی استخدام نگهدار کودک:

بسته به ساعتی که نگهدار از کودک مراقبت می کند هزینه ی نگهدار متفاوت است.اما به طور میانگین برای 8 ساعت کار در روز مبلغی در حدود 500 تا 700 هزار تومان در هفته در ماه می باشد.

اگر تصمیم به سپردن کودکان زیر سه سال خود به نگهدار کودک دارید و شاغل هستید می توانید طی ساعاتی که در خانه نیستید یک نگهدار استخدام کنید و در ساعاتی که خود در منزل هستید از کودک خود نگهداری کنید.اما اگر می خواهید نگهدار بصورت شبانه روزی از کودک شما مراقبت نماید باید میلغی حدود 700000تا یک میلیون تومان را برای اینکار در نظر بگیرید.

 

female doctor in front of medical group
مرکز خدماتی نگهداری از کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک- سالمند- بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:

خدمات نگهداری از کودک در منزل

نگهداری از کودک در منزل
نگهداری کودک

نگهداری کودک در منزل
استخدام نگهدار کودک خوب
نحوه ی استخدام نگهدار کودک
استخدام نگهدار کودک خوب است یا بد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *