نگهدار کودک


آماده کردن کودک برای جدایی از والدین:

این مقاله به شما کمک می کند که اضطراب کودکتان را قبل از سپردن به نگهدار کودک و جدایی از کودک کاهش دهید.

مهم نیست که کودک شما چه سنی دارد.جدایی کودک از والدین برای هر بچه ای دشوار خواهد بود. اکثر کودکان از اینکه پدرو مادر او را تنها بگذراند دچار اضطراب و دلهره می شوند. از همین رو بسیاری از والدین در تصمیم خود برای استخدام نگهدار کودک صرف نظر می کند.اما نیازی به بازگشت از تصمیم نخواهد بود. شما می توانید با رعایت نکات زیر و اجرای آن براحتی کودک را به نگهدار بدهید.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

درباره ی نگهدارکودک قبل از جدایی از کودک با او صحبت کنید:

قبل از استخدام نگهدار با کودک خود صحبت کنید و بدون اطلاع او نگهدار کودک را استخدام نکنید. صحبت درباره ی برنامه ی آینده می تواند موثر واقع شود. شما با صحبت هایی ساده مثل “دختر عزیزم از امروز وقتی که پدرو مادر سرکار هستند قرار است یک نگهدار کودک به منزل بیاید و از شما مراقبت کند” می تواند کودک را برای پذیرفتن نگهدار آماده کنید.

ازفعالیت های نگهدار کودک با کودک بگویید:

همانطور که در بالا اشاره شد ازقبل راجع به برنامه ها با کودک صحبت کنید. به او بگویید که نگهدار کودک فردی مهربان است که بعد از آمدنش با او بازی می کند، برای کتاب می خواند و او را به گردش می برد.بچه ها به هدیه علاقه ی زیادی دارند شما می توانید یک هدیه آماده کنید به نگهدار کودک بدهید و از وی بخواهید تا با دادن آن هدیه به کودک، فرزند شما را هیجان زده کند. به علاوه از کودک بپرسید که دیگر چه کارهایی دوست دارد با نگهدار خود انجام دهد تا کودک بداند علاقه ی او نیز برای شما مهم می باشد.نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهران

حضور نگهدارکودک در منزل قبل از ترک شما:

شما می توانید به نگهدار کودک خود بگویید یک ساعت قبل از ترک شما به منزل بیاد. اینکه ارتباط میان والدین و نگهدار کودک را ببیند زودتر به نگهدار کودک عادت می کند.شما با برقراری ارتباط با نگهدار کودک این احساس را به کودک می دهید که نگهدار یک غریبه نیست بلکه دوست شما است. این روش سبب بالا بردن اعتماد کودک به نگهدار خواهد شد.استخدام نگهدار کودک تهران،خدمات نگهداری از کودک

حفظ برنامه ی روزانه ی سابق کودک توسط نگهدار:

اینکه برنامه ی روزانه ی سابق کودک به قوت خود باقی بماند خیلی مهم است. کودک باید احساس کند چیزی عوض نشده و همه چیز روال قدیمی خود را دنبال می کند.فهرستی از برنامه ی روزانه ی روزانه ی کودکتان تهیه کنید و در اختیار نگهدار بگذارید. این برنامه می تواند شامل غذاخوردن، حمام رفتن، خواب، دیدن برنامه کودک و… باشد.

نگهدارکودک را از همه چیز آگاه کنید:

قبل از آنکه نگهدار کودک به مراقبت شما بپردازد تمام نکات را به او بگویید. از مکان اسباب بازی های مورد علاقه ی کودکتان گرفته تا دی وی دی ها و تنقلات. اگر نگهدار کودکتان بداند که همه چیز کجاست بهتر می تواند کودکتان را شاد کند. قبل از ترک منزل و جدایی از کودک مطمئن شوید که نگهدار کودکتان نحوه ی کار با لوازم الکتریکی مثل تلوزیون و دستگاه ها بلد می باشد.

لیست شماره تماس ها را در اختیار نگهدار کودک بگذارید:

این فهرست بنظر برای نگهدار کودک می آید اما در حقیقت سبب آرامش خاطر کودکتان نیز خواهد شد. اگر کودک بداند که می تواند براحتی با شما ارتباط برقرار کند از اضطرابش هنگام تنها شدن با نگهدار کودک و جدا شدن از والدین کاسته خواهد شد.

این لیست شامل شماره تلفن همراه شما و همسرتان،یک شماره ی ثابت از مکانی که قرار است به آنجا بروید، ایمیل، آدرس محل کار شما و همسر و… می باشد.نگهدار ی کودک،مرکز خدمات نگهداری کودک در منزل،نگهداری کودک در منزل

باانجام ذکر شده کودکتان به زودی به نگهدارکودک عادت خواهد کرد و لحظات شادی را برای کودکتان محیا خواهد شد. و همچنین به راحتی می تواند از والدین جدا شود.شما نیز از استخدام نگهدار کودک در منزل راضی خواهید بود و هم کودکتان خود را با شرایط وفق می دهد.

 

نگهدار کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک- سالمند- بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:

نگهدار کودک را چگونه انتخاب کنیم
وظایف نگهدار نوزاد
نگهداری کودک در منزل
نگهداری کودک
نگهداری از کودک فلج مغزی
آموزش نگهداری از کودک
ویژگی های نگهدار کودک قابل اعتماد
معرفی شغل نگهدار کودک
چگونه یک نگهدار کودک خوب استخدام کنیم
خدمات نگهداری از کودک در منزل
مهمترین ویژگی های نگهدار کودک
استخدام نگهدار کودک
نگهداری از نوزاد
آموزش انتخاب نگهدار کودک
نگهداری از کودک توسط مادربزرگ
استخدام نگهدار برای مراقبت از کودک در منزل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *