برخی والدین به دلایل مشغله های کاری بدنبال یک نگهدار برای کودک خود می گردند تا در غیاب آنها به نگهداری از کودک در منزل بپردازد. اما گاهی اوقات به دلیل هزینه های بالای استخدام نگهدار والدین ترجیح می دهند که از شغل خود استفا دهند و خود از کودک در منزل مراقبت نمایند. این موضوع ممکن است سبب شود که والدین برای همیشه شغل خود را از دست بدهند و از طرفی هم تعرفه های بالای استخدام نگهدار کودک آن ها ناچار به ترک شغل و خانه نشینی می کند. ما در این قسمت ترفندهایی را به شما آموزش می دهیم که هزینه های استخدام نگهدارکودک در منزل را پایین بیاورید تا بتوانید بخش کوچکی از حقوق خود را به نگهدارکودک اختصاص دهید.

1- نگهداری مناسب با بودجه ی خود انتخاب کنید:

هنگامی که شما تصمیم به استخدام نگهدارکودک می گیرید نگهداران کودک متعددی با شما صحبت می کنند و از مهارت ها و حرفه ی خود در زمینه ی نگهداری از کودک می گویند. برخی نگهداران آموزش هایی در رابطه با کودکان فراگرفته اند تا در کنار شغل نگهداری از کودک مانند یک معلم به کودکان خدماتی از قبیل نقاشی، موسیقی، زبان و یا آموزش های درسی ارئه دهند. حال شما با انتخاب این نگهدار ها به عنوان نگهدار کودک در منزل سبب افزایش حقوق نگهدارکودک خواهید شد. در این میان نگهداران جوان زیادی هستند که دارای مهارت ها و تجربیات کمتری در مقایسه با دیگر نگهداران کودک هستند. برخی از آن ها  علاقه ی زیادی به مراقبت از کودک دارند. شما با استخدام این قبیل نگهداران می توانید با صرفه هزینه ی کمتر نگهداری با شورو اشتیاق بیشتر استخدام نمایید. فقط توجه کنید هنگام استخدام نگهدارکودک جوان و یا نوجوان با آن ها در باره ی مسائل متعدد نگهداری کودک صحبت کنید و نکات زیادی را در این زمینه به آن ها گوشزد کنید.مطلب بیشتر:وظایف نگهدار کودک

2- انتظارات خود را از نگهدار کودک کاهش دهید:

برخی نگهداران کودک در کنار نگهداری از کودک  و رسیدگی به امور کودکان خدمات دیگری مثل پخت و پز و ، نظافت منزل، استحمام کودک، شستن لباس ها، بردن کودک به پارک و… ارائه می دهند. قیمت پایه ای استخدام نگهدار کودک وجود دارد که شما با بالا بردن انتظارات خود از نگهدار و افزایش ساعت کاری او سبب بالا رفتن این قیمت ها می شوید. پس در روز مصاحبه بیشتر بروی انتظارات خود از نگهدار کودک تمرکز کنید و آنهایی که سبب بالا رفتن قیمت می شود را حذف کنید.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودکمطلب بیشتر:چگونه با نگهدار کودک مصاحبه کنیم؟
آنچه نگهدار کودک جوان باید بداند

3- نگهدار کودک را از اعضای خانواده یا فامیل انتخاب کنید:

در فامیل افرادی جوان یا نوجوانی  یافت می شوند که شغلی ندارند و یا در کنار داشتن شغل اول، فرصت مراقبت از کودک شما را دارند. شما می توانید با جستجو کردن در فامیل و یا دوست و آشنایان این افراد را پیدا کرده و به آن ها پیشنهاد کار بدهید. انتخاب نگهدار کودک در فامیل مزایای زیادی دارد که مهمترین آن یافتن فردی کاملا مورد اعتماد می باشد. بهتر است اگر تصمیم به این کار گرفتید همان ابتدا بطور مستقیم درباره ی حقوق نگهدار کودک صحبت کنید.نگهدار کودک،نگهداری کودک،نگهداری کودک،استخدام نگهدار کودک در تهرانمطلب بیشتر:نگهداری از کودک توسط مادربزرگ

 

نگهدار کودک

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:
آماده کردن کودک برای نگهدار
چیزهایی که نگهدار کودک از شما پنهان می کند
نحوه ی استخدام نگهدار کودک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *