نگهداری از سالمند


تعداد سالمندان به میزان قابل ملاحظه ای در حال افزایش است.
تا سال 2060 تخمین زده می شود که در آمریكا 98 میلیون شهروند بیش از 65 سال سن داشته باشد.نگهدار سالمند،مرکز مراقبت از سالمند،نگهداری از سالمند بیمار،

برای کسانی که خود دارای فرزند می باشند نگهداری از والدینی که نیاز به خدمات مراقبت از سالمند دارند کمی سخت خواهد بود. از این رو افراد زیادی به شغل مراقبت از سالمند روی می آورند. اما این شغل حاشیه هایی نیز دارد که در نظر گرفتن آن کیفیت کار شما را تعیین خواهد کرد. اگر خود شما به عنوان فرزند خانواده می خواهید از والدین خود مراقبت کنید سوالی وجود دارد که باید از خود بپرسید:
آیا من به لحاظ عاطفی به اندازه کافی قوی هستم تا با همه چیز در زندگی شخصی خودم رسیدگی کرده و در عین حال به مراقبت از پدر یا مادر خود بپردازم؟

برای برخی، پاسخ بله خواهد بود. برای دیگران، ممکن است لازم باشد که از برخی برنامه های خود در زندگی دست کشیده و زمان را به والدین خود اختصاص دهد. برای برخی دیگر به دلیل مسئولیت های سنگین زندگی این امکان وجود ندارد که از والدین سالمند خود مراقبت نمایند.

هنگامی که به مراقبت از سالمند می پردازید شاید، در ابتدا، فشارهای فیزیکی در توانایی شما باشد. اگر اینطور باشد، برای آینده برنامه ریزی کنید، شما درآینده نیازهایی خواهید داشت که باید برای انها نیز وقت بگذارید. بهتر است برای خود و اینده ی خود برنامه ای دلخواه تهیه کنید.مراقب سالمند،استخدام نگهدارسالمند در تهران،استخدام نگهدارسالمند،

در نظر گرفتن خدمات مراقبت از سالمند:

اضافه کردن یکی شخص دیگر درخانواده برای مراقبت از سالمند هزینه هایی را به دنبال خواهد داشت.

از طرفی سالمندان  وقتی متوجه می‌شود قرار است یک نگهدار برای رسیدگی به امور شخصیشان رسیدگی کند و به کارهای خانه برسد و هم تنهایی اورا پر کند، شروع به بدخلقی کردن می کند. ناخودآگاه اخم‌هایش در هم می‌رود و بهانه‌های مختلفی برای جلوگیری از کار شما انجام میدهد. او به شما می گوید نه نگهدار سالمندی می خواهم و نه دیگربه شما احتیاج دارم. من بچه نیستم و خودم از عهده همه کارهایم بر می‌آیم .
نگهداری از سالمند آلزایمری،نگهدار سالمند
برخی نگهداران سالمند بی تجربه و بی مهارت افزایش نگرانی های والدین می شوند. نگهدار نگهدار سالمند باید بخوبی برگزیده شود. زیرا نگهداری از سالمنددر بیشتر موارد در افراد آموزش ندیده، یک اضافه بار است و حتی هر چقدر هم سعی کند صمیمانه برخورد کند و نقش سنگ صبور را بازی کند رفتاری  مصنوعی از خود نشان خواهد داد و این گونه رفتار از طرف نگهدار سالمند سبب می شود که سالمند بیش از پیش از وجود نگهدار در منزل ناراحت و نگران باشد.استخدام نگهدار در منزل،نگهدار سالمند،نگهدار سالمند در تهران

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!