ما از نیازهای روحی، جسمی و شناختی یک کودک مراقبت می کنیم. نگهداران نوزاد ما در تهران با مراقبت از بچه هادر یک محیط  امن آشنا هستند. بچه نگهدارانی که بصورت تخصصی و حرفه ای آموزش دیده اند.

ما ارائه دهنده حرفه ای خدمات مراقبت از نوزاد به صورت تمام وقت در تهران هستیم. ما نگهداران و مراقبان بچه را به دقت آموزش می دهیم تا در زمان مصاحبه و در طول زمان ارائه ی خدمات بالاترین انتظارات والدین را برآورده سازند.

انواع مختلفی از برنامه های طراحی شده است. ما نیازهای هر دو بچه و والدین را برآورده می کند.

کودک با نیاز به عشق و مراقبت متولد می شود، این درحالی است که برای برخی والدین مراقبت از نوزاد سخت می باشد و آنها نیاز به یک فرد باتجربه در برآورده سازی نیازهای کودک خود دارند. در اینجا بهترین راه برای کاهش استرس انتخاب یک بچه نگهدار آموزش دیده است. خدمات ما بصورت 24 ساعت و شبانه روزی می باشد. در هر ساعتی از روز می توانید از خدمات موسسه ی نگهداری کودک مه چهرگان بهره مند شوید.

همه نگهداران کودک در این موسسه بصورت کاملا حرفه ای بودن، صادقانه و متعهد به کار با کودکان و خانواده هایشان انتخاب شده اند.این نگهداران واجد شرایط هستند ، چندین سال تجربه دارند و در همه ی زمان ها در درسترس هستند

ما درک می کنیم که همه والدین می خواهند فرزندانشان بهترین و با کیفیت ترین  خدمات مراقبت از نوزاد را دریافت کنند. پیدا کردن یک نگهدار برای کودک که قابل اعتماد و با تجربه باشد در تهران بسیار مهم است.

ما انواع مختلفی از خدمات نیمه وقت و تمام وقت را دراختیار شما و فرزندان شما قرار می دهیم.

برای پاسخگویی به نیازهای متفاوت شما، نگهداران کودک در هر زمان از روز یا شب، به عنوان ساعت ها، روزها یا هفته ها خدماتی متناسب بانیاز شما را ارئه خواهند داد.

ما نیازهای کودکان را در تمام جنبه ها درک می کنیم که آیا این نیاز فیزیکی یا نیاز روانی است.کارکنان ما به خوبی آموزش دیده اند که در کنار خدمت به شما،راهنمایی های لازم را درباره ی  ایمنی و بهداشت کودک به شما خواهند نمود.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!