نگهدار سالمند

آیا شغل شما مراقبت از سالمند است؟ایا از پدر یا مادر خود در منزل مراقبت میکنید؟ آیا می دانید با وجود  تمام مهارت ها باز هم راهکارهایی هستند که شما را بهتر از قبل کنند؟ موفقیت درشغل نگهداری سالمند نکات زیادی دارد که توجه کردن به آن ها به معنای سلامت جسمی و روحی هر چه بیشتر سالمند است. رضایت مندی سالمندان از زندگی حق آنهاست و این امر به میزان زیادی به درایت مراقب سالمند بستگی دارد. در این مقاله شما را بهترین رازهای نگهداران سالمند آشنا می سازیم.
نگهدار سالمند،مرکز مراقبت از سالمند،نگهداری از سالمند بیمار،

در مورد نیازهای مراقبت از خانواده اطلاعات بدست آورید:

مهم است که بدانید که چه شرایطی برای بیمار وجود دارد تا با او ارتباط برقرار کنید و به مراقبت بهترکمک کنید.این اطلاعات می تواند شامل روحیات سالمند نیز باشد. از علائق بیمار بیشتر بدانید و به عنوان یک نگهدار سالمند عالی به سالمند بها دهید. نیازهای سالمند را بشناسید و در زمان مناسب شرایط را برای او بهتر و بهتر کنید.

بهترین مسیر را برای رفتن به محل سکونت سالمند پیدا کنید:

سالمندان بیمار در شرایط ضروری به شما نیاز خواهند داشت. یک نگهدار سالمند وظیفه شناس همیشه در اسرع وقت درمحل حاضر می شود. رسیدن به موقع به خانه اعتماد بیشتری را در دل سالمند به وجود می آورند. سالمندان دقت و تمرکز زیادی بر روی این موضوع دارند.

درباره مسائل مربوط به سلامت سالمند مطلع شوید:

درباره شرایط پزشکی سالمند اطلاعات بدست آورید. از پرستار یا دکتر سالمند بخواهید اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد تا درباره شرایط پزشکی بیشتر بدانید.این موضوع به شما این امکان را می دهد که با چالش  های سالمند آشنا شوید و بهترین رویکردهای مراقبت را بدست آورید.

منافع سالمند را در نظر بگیرید:

بسیاری از سالمندان گذشته بسیار جالب دارند. از او درباره ی زندگی گذشته اش بیشتر بدانید. چند بچه و نوه دارند؟ آیا آنها در ارتش خدمت می کردند؟ در چه شهرهایی زندگی می کردند؟ شغلشان چه بوده؟ آیا آنها یک طرفدار ورزش هستند یا از یک سرگرمی خاص دیگر لذت می برند؟ به منافع آنها توجه کنید و هر روز در رابطه با آن صحبت کنید. اخبار مورد علاقه ی آنها را برایشان بازگو کنید

همیشه لبخند بر لبش بیاورید:

بسیاری از افراد سالخورده اغلب  نمیتوانند عزیزان خود را ببینند یا نزدیکترین دوستان خود را مدتهاست ندیده اند. خوشحال خواهند شد اگر عرصه ای فراهم شود تا دید و بازدید خود را با عزیزان بیشتر کنند.

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!