نگهدار کودک

برخی والدین دیدگاه خوبی به آنچه بین کودکشان و نگهدار کودک می گذرد ندارند. نگران آنکه مبادا نگهدار کودک برای آنکه موقعیت شغلیش به خطر نیفتد موضوعی را از آن ها پنهان کند. در این قسمت مواردی را که ممکن است نگهدار کودک از شما پنهان کند را به شما می گوییم تا از نگرانی شما کاسته شود.مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

 

 من بچه ها را به  در زمان تعیین شده به تختخواب نبردم:

این شایع ترین موردی است که نگهدار کودک آن را از والدین پنهان می کند. واضح است که خواباندن کودک مانند یک چالش برای نگهداران کودک است و در برخی مواقع از پس آن بر نمی آیند. در این میان برخی کارها است که انجام آن خواباندن کودک را راحتر می کند. خواندن کتاب برای کودک، به حمام بردن کودک یا بازی با او. اگر کودک شما به روش خاصی می خوابد آن را نگهدار کودک در میان بگذارید.

کودکان شما چگونه با یکدیگر دعوا می کنند:

اگر چند کودک دارید که آن ها را به یک نگهدار کودک سپرده اید احتمال دارد نگهدار کودک شما را در جریان دعواهای کودکتان قرار ندهند . از آنجا که نگهدار کودک تصور می کند که دو کودک در حضور والدینشان نیز دعوا و جر و بحث می کند لازم نمی بیند در این باره با والدین صحبت کند.استخدام نگهدار کودک در تهران،نگهداری از کودک در منزل،مرکز نگهداری از کودک در منزل

کودک شما انقدر گریه کرد که سرخ شد:

یکی از بخران هایی که کودک پشت سر می گذارد بحران جدایی از والدین است. زمانی که نگهدارکودک به تازگی استخدام شده است ممکن است گریه های کودک شما را از شما پنهان کند. آن ها مطمئن تلاش زیادی برای آرام کردن کودک انجام می دهند و پاسخی دریافت نمی کنند و چون این موضوع را یک موضوع طبیعی تلقی میکنند ممکن است آن را از شما پنهان کنند.
اما با گذشت زمان این گریها کمتر خواهد شد و حتی کودک بهترین لحظاتش را با نگهدار کودک خود می گذراند.

ما یک قانون را زیر پا گذاشتیم:

کودکان شما قوانینی برای غذا، زمان خواب و حمام دارند که اگر توسط نگهدار کودک زیر پا گذاشته شود ممکن است شما در جریان این موضوع قرار نگیرید.

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.
مراقب کودک،استخدام نگهدار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،نگهداری کودک

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!