دوران سالمندی هر شخصی با یکدیگر متفاوت است. برخی از افراد ممکن است در سالمندی برای ادامه ی زندگی به افراد دیگر نیاز پیدا کنند. در این میان برخی افراد فرصت و انرژی کافی را ندارند که به سالمند خود کمک رسانی کنند. از این رو به سراغ استخدام یک نگهدار سالمند می روند. اما برای استخدام نگهدار سالمند باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین فرد را برای سالمند استخدام نمایید.

روش های گوناگونی برای نگهداری از سالمندان وجود دارد. شما هم میتوانید سالمند را در منزل نگهداری کنید و هم او را به یک مرکز نگهداری از سالمند ببرید. مرکز نگهداری از سالمند برای سالمندانی که نگهداری از آنها در منزل مقدور نمی باشد بهتر است. سالمندانی که منزوی و گوشه گیر شده اند با رفتن به مراکز نگهداری از سالمند می توانند روابط اجتماعی خود را افزایش دهند.

نگهداری از سالمند بیمار نیاز به برنامه ریزی هدفمندی دارد که با آن بتوان وضعیت روحی و جسمی سالمند را بهبود بخشید.

از این رو انتخاب خدمات نگهداری از سالمند باید با دقت کافی و تحقیق و برنامه ریزی انجام گیرد.

از مقاومت سالمند غافلگیر نشوید:

سالمندانی که تا به امروز اقتدار زیادی داشته اند برایشان راحت نیست بدانند که نیاز به کمک دارند از این رو در شروع کار ممکن است کمی با مقاومت سالمند روبه رو شوید. اما برای آنها بهتر است که با این موضوع به صورت منطقی برخورد کنند.

یکی از سوال هایی که قبل از استخدام نگهدار سالمند برای آنها پیش می آید این است که آیا آنها به مراقبت احتیاج دارند یا همچنان لزومی برای گرفتن نگهدار سالمند نیست.

قبل از گرفتن نگهدار سالمند بهتر است به علائم و نشانه هایی که به شما می گوید سالمند در چه مرحله ای قرار دارد و نیاز به چه خدماتی از سوی نگهداران سالمند است، توجه کنید.

یکی از نشانه ها این است که سالمند از پس انجام فعالیت های روزانه ی خود برنمی آید. اگر سالمند بیمار است و از بیماری او اطلاعات لازم و کافی را ندارید بهتر است از یک نگهدار سالمندی که با بیماری های سالمندان آشنایی دارد کمک بگیرید. این نگهداران با بررسی وضعیت روزانه ی سالمند می توانند در بهبود سلامت جسمی سالمند تاثیر مفیدی داشته باشند.

بهترین خدمات را برای سالمند در نظر بگیرید:

نیازهای سالمند خود بیانگر  خدماتی است که باید برای او درنظر گرفت. این خواسته ها و انتظارات سالمند است که باید برآورده شود. قبل از استخدام نگهدار سالمند بهتر است نیازهای سالمند را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

آیا هدف اصلیتان از استخدام نگهدار سالمند نیازهای مراقبتی است یا رسیدگی های پزشکی، آیا سالمند شما در معرض بیماری آلزایمر قرار داد و احتیاج به خدمات مقابله با این بیماری را دارید؟

خدمات گوناگونی از سوینگهدار سالمند قابل ارائه است. موسساتی که نگهداران سالمند را به منازل اعزام می کنند با دانستن نیازهای واقعی شما خدمات مناسبتری را در اختیار شما قرار می دهند.

نگهدار سالمند

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!