نگهدارسالمند


شما به عنوان یک مراقب سالمند باید تصمیمات مهمی در نحوه ی نگهداری از سالمندان اتخاذ کنید تا مطمئن شوید که سالمند زندگی سالم، ایمن، باکیفیت و شادی را سپری میکند. والدین ما شایسته ی داشتن یک زندگی آرام هستند. اگر چه آنها باچالش های گوناگونی ناراحت کننده ای در سالمندی برخورد می کنند اما در این میان تصمیمات ما برای مراقبت از سالمند بسیار تاثیر گذار خواهد بود. یکی از این چالش های پر مخاطره برای آنها بیماری آلزایمر و از دست دادن حافظه است.
نگهدار سالمند،مرکز مراقبت از سالمند،نگهداری از سالمند بیمار،
در این میان فرزندان نقش تاثیر گذاری بر زندگی سالمندان خواهند گذاشت. ساختن یک زندگی برای سالمند حال در دستان اطرافیان آنها قرار دارد. اینکه چگونه به سالمندی که بیماری آلزایمر گرفته است خدمات رسانی شود تا سالمند خطرهای این بیماری را بدون آسیب دیدگی از پشت سر بگذارد

برخی از راه هایی که نگهدار سالمندآلزایمری می تواند بکار گیرد تا سالمند زندگی بهتری داشته باشد شامل موارد زیر است:

• ایجاد یه برنامه روزمره برای سالمند.برنامه ای سالمند می تواند هر روز از آن پیروی کرده و این احساس در سالمند ایجاد شود که تمام وظایفش را انجام داده و زندگی تحت کنترل او است. این امر سبب افزایش اعتماد به نفس سالمند خواهد شد. این برنامه می تواند طبق سطح بیماری سالمند تنظیم گردد.

• یادآوری به موقع برای مصرف داروها یا پیگیری برای ادامه ی درمان سالمند.
مراقب سالمند،استخدام نگهدارسالمند در تهران،استخدام نگهدارسالمند،

• ارائه راهنمایی برای کمک به آنها و ایجاد استقلال در زندگی آنها. اگر فرد آلزایمری پدر یا مادر شما است می توانید برای کارهایی که توان انجام ان را دارند به آن ها بسپارید و گاهی در انجام امور به انها کمک کنید اما تمام کارها را خودتان بخاطر دلسوزی به عهده نگیرید. کارهایی ماند ظرف شستن، پخت غذا، پوشیدن لباس و حمام کردن یا هر کاری دیگری که سالمند را به چالش بکشد. این کا رپیشرفت بیماری الزایمر را کنترل خواهد کرد.

• کمک به پدر و مادر در انجام اموری که والدین دیگر قادر به انجام آن نیستند.

•  همدمی و حمایت احساسی که می تواند سلامت ذهنی و احساسی والدین را افزایش دهد و در کیفیت زندگی آنهاتاثیر بگذارد. به دلیل تاثیرات منفی که این بیماری بر روی سالمند دارد با حمایت های خود آن ها را از انزوا خارج کنید.

•برنامه ریزی برای فعالیت های مانند بازی در خانه. مراقب سالمند می تواند با در نظر گیری بازی های مناسب ذهن سالمند را تحریک کند.

چگونه می توان به سالمندان با بیماری آلزایمر کم کرد؟

انتخاب یک مراقب سالمند برای والدین آلزایمری می تواند بهترین گزینه باشد. نگهداری از سالمندان کار آسانی نیست و شما ناچارید تمام وقت خود را صرف مراقبت از سالمند کنید. اما با انتخاب یک مراقب سالمند به صورت دائم یا نیمه وقت می توانید سختی کار را کمتر کنید. نگهدارانی که تجربیات زیادی در زمینه ی مراقبت از سالمندان داشته اند و به خوبی می توانند انها را درک کرده و رفاه و اسایش را دوباره به زندگی آن ها برگرداند. مراقب سالمند با کاهش بار مراقبت شما قادر می سازد که بیشتر به تعهدات دیگر در زندگی خود و همچنان خودتان بپردازید.
نگهداری سالمند،نگهدار سالمند

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!