هنگامی که شما یک نگهدار بچه استخدام می کنید باید قبل از استخدام تمام انتظارات خود را از به نگهدار بگویید و مسئولیت های نگهدار را برای او روشن کنید.واضح است که مسئولیت های نگهدار کودک در منزل بسته به انتظارات والدین از نگهدار متفاوت خواهد بود. اما اصول اول همچنان پابرجاست. بصورت کلی مسئولیت و وظایف نگهدار کودک درباره ی هرچیزی که به مراقبت از کودک ارتباط دارد می باشد. این مسئولیت ها می تواند تغذیه دادن به کودک، عوض کردن لباس کودک، انجام فعالیت هایی شادو مفرح همراه با آموزش برای رشد ذهنی کودک، شستن لباس کودک، تقویت و آموزش نظم و انضباط به کودک  می باشد./ مسئولیت های اضافی طبق درخواست خانواده ی کودک می تواند حمل و نقل کودک، گردش و ارائه ی خدمات آموزشی مثل موسیقی، زبان خارجه، نقاشی و.. باشد.

شما والدین باید توجه داشته باشید که نگهدار کودک تنها وظایفی را انجام می دهند که مربوط به مراقبت از کودک باشد و در انجام کارهای دیگر منزل شما طفره می روند. کارهایی مثل پختن غذا و یا تمیزکردن منزل شما از وظایف و مسئولیت های نگهدار کودک نمی باشد.مگر از قبل با نگهدار کودک  درباره ی انجام این امور به توافق رسیده باشید.

مسئولیت نگهداری که از چند کودک در خانه مراقبت می کند همانگونه که واضح است بیشتر خواهد بود. و نگهدار باید بتواند به خوبی از پس مراقبت از چندین کودک برآید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *