نگهدار سالمند

مراقبت از سالمند پیر نیاز به استراتژی و برنامه ریزی کافی دارد. در غیر این صورت شما ممکن است در نهایت نگذارید که سالمند در  بهترین مراقبت های بهداشتی یا مراقبت های عاطفی باشد. در سنین بالا بدن، مستعد بیماری های پزشکی می شود. همه ما نمی توانیم از پیری جلوگیری کنیم، اما ما می توانیم یاد بگیریم که چگونه با  آن مقابله کنیم. بیشتر نگرانی های بهداشتی برای سالمندان از دست دادن حافظه، زمین خوردن و بیماری آلزایمر در میان آن هاست. در زیر به نکاتی اشاره شده است که کمک می کند مراقبت از سالمندان با کنترل کامل اجرا شود.نگهدار سالمند،مرکز مراقبت از سالمند،نگهداری از سالمند بیمار،

1. اطلاعات پزشکی / بهداشتی را کامل دریافت کنید – زمانی که تصمیم به گرفتن خدمات مراقبت از والدین در خانه دارید، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات پزشکی را بطور کامل در اختیار مراقب  قرار داده اید. یک پرونده برای اهداف بهداشتی باز کنید و جزئیات تماس با پزشک، آزمایشات پزشکی، نسخه ها و یادداشت های پزشکی را در اختیار داشته باشید. شما همچنین می توانید ابزارهای آنلاین را در نظر بگیرید. درایوهای قابل حمل یا درایوهای USB نیز راحت هستند.

2. یک نگهدار سالمنددر منزل در نظر بگیرید – در نظر گرفتن مراقبت در منزل ایده ی خوبی برای سالمندان می باشد. یک مراقب بصورت حرفه ای آموزش دیده است و این اطمینان را به شما می دهد که همه چیز در بهترین کیفیت در حال اجراست. یک مراقب سالمند که آموزش های لازمه را دیده است در صورتی که علائم  نشان دهنده ی وضعیت خوبی نباشد می تواندبه دکتر هشدارهای لازمه را بدهد.

 

3. راهکارهای مناسب را برای جلوگیری از زمین خوردن سالمند در نظر بگیرید – بیشتر آسیب های غیر مرگ آور و مرگبار برای بزرگترها  زمین خوردن آن هاست.زمین خوردن  بسیاری از مشکلات سلامت جسمی را به دنبال خواهد داشت. بنابراین عاقلانه است که اقدامات پیشگیرانه ای را برای کاهش خطر زمین خوردن ان ها را در نظر بگیریم. اقدامات پیشگیری از افتادن شامل  بازبینی داروهای والدین سالخورده است. دکتر می تواند با در نظر گرفتن عوارض جانبی داروهای تجویزی و مشاوره به شما کمک کننده باشد. در اغلب موارد، برخی از داروهای ضد افسردگی و آرام بخش ممکن است خطر را افزایش دهند. مراقب والدین باشید و  کفشهای مناسب برای آن ها تهیه کنید.منزل باید کامل برای زندگی آن ها سازمان دهی شده باشد. کف همیشه باید خشک شود. فرش نیز نقش مهمی در جلوگیری از افتادن سالمند دارد
مراقب سالمند،استخدام نگهدارسالمند در تهران،استخدام نگهدارسالمند،
4. انجام ترتیب فعالیت های جسمی – ورزش می تواند یک روش بلندمدت در کمک به والدین سالخورده باشد. با تایید دکتر او درباره ی دامنه ی حرکات صحبت کنید. فعالیت هایی مانند تمرین درآب، پیاده روی یا تای چی (تمرین ملایم و آرام) به فعالیت بسیار مناسب می باشد. چنین فعالیت های فیزیکی باعث بهبود خلق و خوی، افزایش عملکرد اندام و قدرت آنها خواهد شد. در واقع تمرینات، خطر آسیب دیدگی در اثر انعطاف پذیری پایین و تعادل را کاهش می دهد.

5. حمایت احساسی – سلامت احساسی و فیزیکی یک انسان به دو وضعیت مستقیما مرتبط است. زمانی که پدر و مادر شما از لحاظ احساسی ناپایدار هستند،  اغلب اوقات بیماری ها ظاهر می شود.بنابراین باید تلاش کنید تا با اعضای خانواده خود ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال شما و خواهران و برادرانتان می تواند او را برای بازدید از دکتر همراهی کنید.

 

مراقبت از پدر و مادر در پیری شما به درستی به معنی ارائه راه حل های مراقبت از سالمند است. گاهی اوقات مجبور کردن پدر و مادر خود برای رفتن به یک خانه سالمندان یکی از آن راه حل های خوب نیست. اجازه دهید او در خانه و در کنار خانواده و دوستان زندگی کند.خدمات نگهداری در منزل،مراقبت در منزل از سالمندان بیمار


مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!