Mother and daughters preparing food


آموزش نگهداری از کودک

در قسمت های قبل با نحوه ی استخدام نگهدار کودک و تعامل با کودک آشنا شدیم. همانگونه که می دانید شرط اول در مراقبت از کودک حفظ ایمنی و سلامت کودکان است. در این قسمت با نحوه ی حفظ سلامت کودک آشنا می شویم.

  • هرگز کودک را تنها نگذارید:

نگهدار کودکباید همیشه مراقب کودک باشد حتی زمانی که کودک خواب است. هرگز کودک را ترک نکنید. کودکان در تنهایی برای خود دردسر درست خواهند کرد. کودکان در هر سنی که باشند فردی باید همواره مراقب آن ها باشند. خارج شدن در منزل فقط زمانی مجاز است که والدین کودک بطور صریح بیان کنند که تنها ماندن کودک در خانه برای مدت کوتاه مانعی ندارد. اگر شما در حال مراقبت از کودک خردسال می باشید حتی در خواب هم هر نیم ساعت به کودک سر بزنید.

aid23135-900px-babysit-step-22-1

  • هرگز دوستان و اقوام را به منزل کودک نیاورید:

در زمانی که تحت عنوان نگهدار در منزلی می باشید هرگز نباید فردی را به محل کار خود بیاورید زیرا هم باعث خواهد شد که تمرکز خود را روی کودک از دست بدهید و هم ممکن است والدین کودک از این کار شما رضایت کافی را نداشته باشند و شغل شما به خطر بیفتند.

babysit-step-21-version-2
نگهدارکودک
  • کودک را مدام بر جلوی تلوزیون ننشانید:

اغلب کودکان از شما می خواهند که یک برنامه ی کودک و یا فیلم را برای آن ها چندین بار بگذارید. اما نشستن های طولانی در برابر تلوزیون برای کودکان مفید نخواهد بود. با مشورت با والدین زمان خاصی را برای مشاهده ی تلوزیون و یا بازی با تبلت برای کودکان در نظر بگیرید و در باقی زمان ها با کودکان بازی کنید.

babysit-step-24

  • هرگز در را بر روی افراد ناشناس باز نکنید:

امنیت نگهدار کودک و کودک در منزل بسیار مهم است. اگر نمی خواهید امنیت خود و کودک را در منزل به خطر بیندازید هرگز در را بر روی غریبه ها باز نکنید.مگر آنکه از قبل هماهنگی های لازم صورت گرفته باشد.

نگهدارکودک
  • قبل از بازگشت والدین خانه را مرتب کنید:

بخش عمده ای از وظیفه ی شما در نگهداری از کودک مرتب کردن منزل پس از رسیدن والدین می باشد. اگر شما در آشپزخانه پخت و پز کرده اید و یا فعالیت خاصی را در منزل انجام داده اید بهتر است که قبل از آمدن والدین همه چیز را سرجای خود قرار دهید. پدرو مادر از شما بخاطر نظم و انضباط کاری تشکر خواهد کرد و به احتمال زیاد در آینده خود شما را به عنوان نگهدار کودک استخدام خواهند نمود.

babysit-step-26
نگهدارکودک
  • بدانید چگونه پوشک بچه را عوض می کنند:

aid23135-900px-babysit-step-30

 

  • بدانید چگونه به کودکان غذا بدهید.

aid23135-900px-babysit-step-31

  • بدانید کودکان را چگونه می خوابانند.

aid23135-900px-babysit-step-32-1

مركز نگهداري و مراقبت از کودک،سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:

چطور نگهدار کودک شویم؟

چطور نگهدار کودک شویم؟قسمت دوم

کودکان چه نگهداری را دوست دارند
چگونه نگهدار کودک خوبی باشیم؟
آنچه نگهدار کودک باید بداند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *