خدمات نگهداری از کودک و نگهداری از سالمند در منزل امروزه به یک بازار کسب و کار داغ برای افراد سودجود مبدل شده است. افرادی که بدون داشتن تخصص در زمینه ی نگهداری از سالمند و نگهداری از کودک در منزل اقدام به یافتن نیازمندان به نگهدار در منزل با چاپ آگهی در روزنامه می کنند و کسانی که به دنبال یافتن نگهدار هستند با دیدن آگهی ها و خوردن فریب این افراد آن هارا به خانواده ی خود راه داده و بستری را  برای سواستفاده این افراد فراهم می آورند.استخدام نگهدار در منزل،نگهدار سالمند،نگهدار سالمند در تهران

گاها صدماتی که این افراد غیر حرفه ای بر جسم و روح کودک و سالمند در حین نگهداری از آن ها بر جای می گذارند غیر قابل جبران بوده و تا مدت ها آثار رفتار و عملکرد اشتباه آن ها باقی می ماند.نگهداری سالمند،نگهدار سالمند

از این رو  وزارت بهداشت با صدور ابلاغیه ای جدید در این زمینه اقدام به گسترش مراکز نگهداری از سالمند و کودک مجاز نموده است.

در جامعه ی امروزی نیاز والدین به نگهدار کودک و همچنین نیاز افراد سالمند به نگهدار سالمند در منزل با گسترش بیماری ها در سالمندان رو به افزایش است و جامعه بیش از بیش نیازمند تربیت نگهداران متخصص، حرفه ای و مسئولیت پذیر در این زمینه می باشد. تا قبل از این مراکز غیر مجاز نگهداری بدون اخذ مجوز های مربوطه و لازم، اقدام به اعزام نگهدار به منزل می نمودند. اما با گسترش نظارت بر این موسسات و ملزم کردن آن ها به اخذ مجوز ها با تربیت بهتر نگهداران، این مراکز غیر مجاز با افزایش صلاحیت موسسه و نگهداران،اقدام به دریافت مجوز و ارائه ی خدمات  بهترو بیشتر از قبل به مشتریان کرده اند.
مراقب سالمند،استخدام نگهدارسالمند در تهران،استخدام نگهدارسالمند،

قوانین سخت گیرانه ای که سبب می شود موسسات از نگهدارانی که به منزل اعزام می کنند ضمانت یا معرف بخواهند. آن ها قبل از استخدام نگهدار کودک تمامی راه ها را برای ناخلف بودن نگهدار می بندد و از این رو با اطمینان کامل ادعا دارند که نگهدارانی مطمئن به منزل اعزام می کنند و در صورت بروز هر گونه خسارات پاسخو خواهند بود.

مراکز نگهداری در منزل مجاز موظف به ارائه ی خدمات و دریافت هزینه نگهدار در منزل طبق تعرفه ی تعیین شده خواهند بود. اما مراکز غیر مجاز با دریافت هزینه ی های سنگین و متفاوت با تعرفه ی تعیین شده، در شمال شهر تهران در حال ارئه ی خدمات می باشند و هیچ نظارتی نیز بر روی این دسته از مراکز خدمات نگهداری موجود نمی باشد.

از این رو به جای انتخاب شانسی و از سر تقدیر یک مرکز خدمات نگهداری به تحقیق در ارتباط با آن مرکز بپردازید و از آن ها بخواهید مجوز های مربوطه را به شما نشان دهند. موسسات نگهداری در منزل زیادی وجود دارند که همه ی آن ها شایسته ی انتخاب شما نخواهند بود. از این رو به بهترین موسسه ی نگهداری از کودک در تهران مراجعه کرده و از خدمات و نگهداران آن ها با مناسبترین هزینه بهره مند شوید.

موسسه ی نگهداری در منزل
نگهدار در منزل

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:

اشتباهات رایج در نگهداری از سالمند
سوالات مهم در مصاحبه با نگهدار سالمند
خصوصیات نگهدار سالمند خوب
با نگهدار کودک اینگونه رفتار کند
پرسش و پاسخ ها در مصاحبه با نگهدار کودک
اولین قدم در یافتن نگهدار کودک کودکان چه نگهداری را دوست دارند
ترفندهای کاهش هزینه ی استخدام نگهدار کودک
نگهدار سالمند ارزان و کم هزینه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *