پرستار سالمند شخصی است که در زمینه ی حفظ و ارتقاء سلامتي، پيشگيري از بيماري ها، بهبود كيفيت زندگي و وضعيت فعاليتي سالمندان به سالمند کمک می نماید. حفظ استقلال سالمند یکی از پراهمیت ترین نکاتی است که باید در طول دوره ی مراقبت از سالمند رعایت گردد. احترام به تصمیمات سالمند کلید آرامش خاطر در راستای بهبود وضعیت سلامتی سالمند در حیننگهداری سالمند می باشد. نحوه ی مراقبت و نگهداری از سالمند و نوع خدمات مراقبت در منزل تاثیر مستقیم و چشم گیری بر سلامت جسمی و روانی سالمند شما خواهد داشت. مراقب سالمند روش های حمایتی را به ساکنین و دیگر اعضای منزل آموزش می دهد و تعادل را دوباره در منزل برقرار می کند.

نگهداری از سالمند را به افراد با تجربه بسپارید:

انجام رفتار های اشتباه از سمت افراد نالایق و ناشایست در حین مراقبت از سالمند در منزل پایانی جز پریشانی و پشیمانی نخواهد داشت. برای اجتناب از این مسئله بهتر است در نظر گرفتن وضعیت جسمی و روحی سالمند بیمار،مناسبترین و با کیفیت ترین خدمات نگهداری از سالمند انتخاب نمایید.

نگهدار سالمند با تجربه با ارتباط برقرار کردن با سالمند، بررسی وضعیت جسمی و روحی سالمند و آگاه بودن از نوع خدمات مناسب برای سالمند تمامی راه ها را برای ورود بیماری های جدید می بندد. استرس رابطه ی کاملا مستقیمی با عملکرد مغز، جسم، فشار خون و حافظه ی سالمند دارد. نگهدار سالمند صبور، مهربان و باتجربه هیچ گونه استرسی به سالمند عزیز وارد نکرده و در بهبود وضعیت جسمی سالمند نقش مهمی را ایفا می کند.

همه ی انسان ها روزی به دوران پیری می رسند که امری اجتناب ناپذیر می باشد .سالمندان گنجینه های ما هستند و ما باید آنطور که شایسته و بایسته است از سالمندان خود نگهداری و مراقبت کنیم. حضور شاد آنان در منزل می تواند سبب دل گرمی همه ی افراد در خانه باشد. پرستاری از سالمند در منزل تهران، مراقب سالمند، مراقبت از سالمند، مراقب سالمند در منزل، مراقب سالمند در منزل، استخدام پرستارسالمند، استخدام پرستارسالمند در منزل،

14326220923
نگهداری سالمند

آیا سالمندان به نگهدار نیاز دارند؟

سالمندان علاوه بر مراقبت و رسیدگی نیاز به محبت نیز دارند. روزی خود ما نیز با افزایش سن کودکانمان به دوره ی کهنسالی خواهیم رسید و این یک اتفاق طبیعی است و هم اکنون افراد زیادی در جامعه به دوره ی کهنسالی رسیده اند و نیاز به مراقبت و رسیدگی ویژه ای دارند.

ما انسان ها در دوره ی کودکی و کهنسالی نیاز بیشتری به مراقبت داریم و شباهت های زیادی میان این دو دوره از زندگی می باشد.

سالمندان نیز درست همانند کودکان نیاز به توجه، محبت دارد و انجام امور برای آنان سخت شده و به تنهایی نمی توانند از پس برطرف کردن نیاز های روزمره خود برآیند.می توان نتیجه گرفت سالمندان عزیز ما نیز در خانه باید مورد احترام واقع شده و شایسته ی یک زندگی مرفع همراه با آسایش و آرامش می باشند.

بسیاری از ما ارزو داریم همانطور از کودکانمان مراقبت می کنیم آن ها نیز در کهنسالی از ما نگهداری کنند اما شاهدیم که این مساله به دلیل دغدغه های زیاد فرزندان آنطور که شایسته است عملی نمی شود به همین علت بسياري از ما ترسی از کهنسالی و پیری در وجودمان نهفته است و با خود فکر می کنیم که در آن هنگام کودکانمان چگونه از ما مراقبت می کنند؟آیا مارا به مراکز نگهداری و خانه سالمندان خواهند سپرد؟آیا به ما توجه خواهند نمود؟

این قبیل سوالات ذهن بسیاری از سالمندان عزیزمان را نیز در حال حاضر به خود مشغول کرده است و وظیفه ی ما این است که هرچه سریعتر این افکار را از ذهن سالمندان خود دور کرده و بگذاریم آن ها دوران سالمندی شیرینی را تجربه نمایند و آرامش و آسابش را به زندگی آن ها برگردانیم.

تفاوت نگهداری از سالمند در منزل و در سرای سالمندان:

مراکز نگهداری از سالمند این روزها پرشده از انسان هایی که دوران پیری خود را به دور از عزیزان و خانواده های خود سپری می کنند.پیرزن و پیرمردهایی که در تنهایی روز به روز افسرده تر شده و هر روز چشم انتظار مرگ می باشند.اما راه های دیگری نیز برای رسیدگی به این عزیزان می باشد تا در کنارما با دلی خوش و سرشار از امید به زندگی دوران کهنسالی خود را سپری کنند و دعای خیر آن ها همیشه راه گشای دشواری های زندگیمان شود.

استخدام نگهدار سالمند:

موسسات و مراکز نگهداری از سالمندان  با آموزش عملی و علمی به نیرو های خود آن ها را آماده ی خدمت رسانی به شما و و مراقبت از سالمندان و کودکان شما می کنند.

نگهداران واحد های مراکز نگهداری با دقت توسط اساتید مجرب انتخاب و کارآزموده شده و همگي آنها با کسب تجربه و علم به گرایش نگهداری از سالمند، سالمندان را بخوبي درك كرده و نیاز های روانی و جسمانی آن ها را به خوبی درک می کنند. پرسنل این مراکز در طی دوران آموزشی خود یاد میگیرند که به نحو احسنت از سالمندان مراقبت کرده و به آن ها کمک کنند تا زندگی بهتری داشته باشند.

نگهداری از سالمندان بیمار:

بعضی سالمندان مبتلا به بیماری هایی می باشند که توان انجام امور روزمره را از آن ها سلب می کند.این فراد بیشتر از هر کس دیگری نیاز به یک مراقب و نگهدار می باشند تا بتوانند احتیاجات خود را از اجابت مزاج گرفته تا غذا خوردن برطرف نمایند.این گونه سالمندان هر لحظه در خطر زمین خوردن،احتراق و سوختن و خیلی حوادث دیگر می باشند که در صورت رخ دادن آن ها عواقب جبران ناپذیری برای سالمندان  عزیز رغم خواهد خورد.بنا به دلایل ذکر شده رسیدگی به این قبیل افراد نیازمند تجربه،دقت،گذراندن مراحل آموزشی و شناخت کامل آن ها می باشد تا وضع انان روز به روز بهبود یابد. پرستار سالمند شبانه روزی، نگهداری از سالمند شبانه روزی، خدمات پرستاری از سالمند شبانه روزِی، خدمات مراقبت از سالمند شبانه روزی

برخی  از مراکز نگهداری غیر مجاز بدون آنکه به نیرو های خود آموزش های لازم را بدهند آن ها به منازل اعزام می کنند و پرسنل ان ها بدون توجه به نکات مهم نگهداری از سالمند به این امرمشغول می شوند و متاسفانه مشکلات و صدمات جبران ناپذیر به جسم و روان بیمار و بستگان آن پیش می آورندپرستار سالمند شبانه، نگهدار سالمند شیفت شب، نگهدار سالمند ساعتی، مراقب سالمند شبانه، مراقب سالمند شیفت شب، مراقب سالمند آقا، مراقب سالمند خانم، نگهدار سالمند آقا، پرستار سالمند خانم

اين موضوع بدیل سهل انگار بودن اعضایی می باشد که بدون تحقیق از آن مرکزنگهداری  و یا پرسنل مربوطه آن ها به منزل خود راه می دهند.

قیمت نگهدار سالمند در منزل:

برای تعیین قیمت نگهدار سالمند باید به خوبی وضعیت سالمند شما و خواسته ی شما از نگهدار سالمند مشخص شود. ممکن است شما مازاد بر وظیفه ی سالمند خواسته ی دیگری نیز از او داشته باشید که این موضوع باعث افزایش قیمت نگهدار سالمند در منزل خواهد شد.
موسسات نگهداری از سالمند معمولا خدمات گوناگونی را برای سالمندان در نظر گرفته اند. این خدمات با نگهداران مختلف که قابلیت و تبحر لازم را در نگهداری از سالمند شما دارند تطابق می یابد. از این رو در درجه ی اول نیاز و ویژگی خدماتی که به شما و عزیزانتان ارائه می شود تعیین کننده خواهد بود.

این خدمات در درجه ی اول به ساعات کاری سالمند بستگی دارد. نرخ و قیمت نگهدارسالمند ساعتی با نگهدار سالمند شبانه روزی، شیفت شب یا نیمه وقت متفاوت است.

البته این مبالغ در حالی که شما قرار داد دائمی را با موسسه تنظیم نمایید کاهش خواهد یافت. برای مثال اگر برای ساعاتی خاص و روزهای خاص در ماه نیاز به نگهدار سالمند دارید می توانید با یک نگهدار سالمند ساعتی قرار داد ببیند.

 نحوه ی استخدام نگهدار سالمند:

برای داشتن یک مراقب سالمند در منزل با مشاوران موسسه ی مه چهرگان تماس بگیرید و با بیان شرح حال سالمند خود او را ارزیابی نمایید. موسسه هیچ گونه مبلغی بابت ارزیابی و مشاوره از شما نخواهند گرفت. یک مشاور به شما می گوید چه نوع خدماتی برای سالمند شما مناسب می باشد. سپس شما می توانید نگهدار سالمند را هم بصورت تلفنی و هم حضوری مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و برای عقد قرار داد به موسسه مراجعه کنید.

شماره تلفن:
88358744 – 77656754 – – 77656755
موبایل:
09123018269