نگهدار سالمند مرد در تهران

خدمات نگهداری سالمند آقا در منزل از پر استفاده ترین خدمات مورد استفاده در خانه های ایرانی است. برخی برای مراقبت از سالمند خود از نگهدارسالمند مورد اعتماد در طی سال ها بهره می برند و گروهی دیگر ترجیح می دهند موسسه هایی که مورد اعتماد آن هاست را برای این کار برگزینند.

اینکه موسسه ی مورد استفاده چقدر باسابقه هستند و به چه شیوه ای از نیروهای آقا خود ضمانت می گیرند اهمیت زیادی در اعتماد سازی دارد و باید به مطمئن و امن بودن این موسسات نگهداری از سالمند واقف بود. افرادی که نیاز به خدمات نگهدار سالمند آقا در منزل دارند هم بصورت یکباره و هم با قراردادهای هفتگی و ماهانه از این خدمات استفاده می کنند.

برای برخی از افراد آقا یا خانم بودن نیرو تفاوت می کند. برای نمونه زمانی که خانم خانه تنهاست معمولا ترجیح بر نیروهای خانم است و زمانی که انجام کار به نیروی فیزیکی بیشتری نیاز دارد اولویت با آقایان است.

برخی افراد برنامه ی منظمی برای مراقبت از سالمند خود دارند. برخی سالمندان نیاز به یک مراقب همیشگی نداشته و فقط ساعتی از روز یا هفته برای انجام اموری مانند استحمام یا ملاقات با پزشک به یک نگهدار سالمند مرد نیاز پیدا می کنند. از این رو برای انجام امور مختلف نگهداران ساعتی ما آماده ی خدمت رسانی به شما می باشند.

استخدام نگهدار سالمند مرد:

موسسه ی خدمات نگهداری از سالمند مه چهرگان درتهران بزرگ مفتخر است تابابهره گیری ازمدیریت تحصیل کرده و پرسنل  با تجربه و حرفه ای بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماید.

مطالعه کنید!  نگهداری از سالمند افسرده

خدمات نگهداری از سالمند مه چهرگان اعلام میدارد که همواره تلاش کرده است که خدماتی با کیفیت تری  را با شناسایی نیازهای سالمندان شما ارائه نماید.

نگهدارسالمندآقا در منزل

نرخ نگهدار سالمند مرد در منزل مه چهرگان:

قیمت ها و نرخ های ارائه شده از طرف موسسه ی مه چهرگان کاملا واقعی میباشد وفاقد هرگونه وجه دریافتی اضافی هست.متاسفانه دیده میشود عده ای از موسسات نگهداری از سالمند غیر مجاز که هیچ نظارتی بر روی وجه دریافتی آن ها از خانواده ها وجود ندارد با گرفتن پول بیشتر و اعزام نگهداران سالمند بی کفایت غیرقابل پیش بینی نه تنها گره ای از مشکلات سالمندان را باز نمی کندبلکه با دریافت هزینه های جانبی وغیرقابل پیشبینی ای از قبیل: ایاب ذهاب و آیتم آیتم کردن خدماتو دریافت وجه اضافه بابت هر آیتم و… مشکلات را بیشتر می کنند.

ویژگی های نگهدار سالمند مرد در منزل:

نگهدار سالمند اقا یا مراقب سالمند آقا فردی است که در زمینه اصول عملی و مهارتهای حرفه‌ای مراقبت از سالمندان دوره های تخصصی را پشت سر گذاشته و در آن مهارت و تجربه به دست آورده است.

نگهدار سالمند آقا باید مهارت ارتباطی خوب، اخلاق مناسب، درک بالا و صبر زیادی داشته باشد. همچنین باید بتواند فشارهای کاری را تحمل کرده و آرامش خود را تحت هر شرایطی از دست ندهد. او باید دلسوز و مهربان بوده و با سالمند بیمار همدردی کند.

ساعت کاری نگهدار سالمند آقا طبق دستور و نیاز سالمند می باشد. اگر به یک نگهدار سالمند آقا نیاز دارید آن ها می توانند به صورت شیفتی در شبها و روزهای تعطیل هم سرکار باشد. محل کار نگهدار سالمند آقا در منزل یا بیمارستان (به صورت همراه بیمار) می باشد.شرایط محیط کار نگهدار سالمند با هم متفاوت است. به عنوان مثال نگهداری که در بخش بیمارستان کار می کند با نگهداری که در بیمارستان مشغول به کار است، بسیار متفاوت است.

مطالعه کنید!  نگهدار سالمند مبتلا به آلزایمر

نگهدار سالمنداقا

حقوق نگهدار سالمند مرد:

برخی از کارشناسان این شغل نگهداری از سالمند بیمار را از لحاظ سختی کار در رده دوم مشاغل قرار داده اند. نگهداران سالمند  با بیماران مختلف جسمانی و روانی سر و کار داشته و در معرض بیماری های مختلف نیز قرار دارند. وجود فشار کاری، ساعت های کار طولانی، استرس بالا و کم بودن حقوق نگهدار سالمند نیز از مشکلات دیگر این شغل می باشد. اما به گفته ی برخی نگهداران سالمند شور  سلامتی یک بیمار احساسی می باشد که در هیچ شغل دیگری وجود ندارد و این برای آنها کافی می باشد.

هزینه ی استخدام نگهدار سالمند آقا در بیشتر موارد متناسب با سختی کاری که دارند، نیست. مراکز و موسسات تاسیس شده در نقاط شمالی شهر معمولا حقوق بیشتری نسبت به موسسات پایین تهران از خانواده ها دریافت می کنند. در مقایسه با سایر کشورها حقوق نگهدار سالمند مرد بسیار متفاوت و کمتر می باشد.

 

شخصیت های مناسب برای نگهداری سالمند:

در یک این شغل عوامل مختلفی از جمله ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علایق، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و … برای هر فرد باید بررسی شود. یکی از مهم ترین این عوامل ویژگی های و خصوصیات شخصی می باشد. شناخت درست شخصیت هر فرد مقوله ای پیچیده و نیاز به تخصص و زمان کافی دارد. البته هر فردی ویژگی های منحصربه فردی خواهد داشت، حتی کسانی که به نوعی شبیه به هم هستند، باز هم در برخی موارد با هم فرق می کنند.
آقایانی می توانند برای شغل نگهداری از سالمند مناسب باشند که رضایت شغلی در آن ها بیشتر بوده و فشار کار آن ها را خسته و افسرده نمی کند.

مطالعه کنید!  پرستار سالمند ساعتی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!