امروزه خدمات رسانی به سالمندان در منزل و نگهداری از کودکان در خانه از اهمیت بالایی برخوردار است. کودکان در سنین متفاوت و سالمندان بسته به شرایط جسمی و نیازهای ویژه ای که دارند نیاز به خدمات گوناگونی می باشند که نگهداران کودک و سالمند در منزل هر کدام به توجه به این تفاوت ها مهارت هایی گوناگونی را کسب می نمایند. امروزه افراد زیادی برای نگهداری از عزیزان خود در منزل به استخدام نگهدار روی می آورند و در طی انجام امور استخدام با افرادی زیادی روبه رو می شوند که هر کدام مشتاق داشتن آینده ی شغلی خوب و متناسب با حرفه ی خود می باشند. از این رو برای استخدام نگهدار سالمند و یا نگهدار کودکدر منزل بایستی نیازهایی که از نگهدار دارید در اولویت قرار دهید تا نگهداری منطبق بر نیازهای خود استخدام کنید تا هم شما از نگهدار نهایت بهره را ببرید و هم نگهدار در محیطی مناسب به انجام امور عزیزان شما بپردازد.

هزینه ی نگهدار کودک در منزل:

موسسات نگهداری همه روزه نگهداران مختلفی با مهارت های گوناگون آموزش می دهند تا آن ها برای مراقبت از کودک شما آماده نمایند. نگهدارانی که دوره ی آموزشی کودکیاری دیده اند و می توانند به کودکان شما خدمات متنوعی مثل آموزش موسیقی، زبان، نقاشی و آموزش های درسی به کودکان بالای هفت ارائه دهند. وظایف نگهدار کودک در منزل کاملا مشخص و از پیش تعیین شده است. حال اگر طبق توافقات اولیه بسته به خدماتی که توسط نگهدار ارئه می شود افزایش یابد هزینه ی نگهدار کودک در منزل نیز به همان نسبت بالا می رود. برخی کودکان نیز با شرایط جسمی خاص و مبتلا به بیماری ها خاص نیاز به یک نگهدار متخصص در آن زمینه خواهند داشت.

نگهدار کودک

هزینه ی نگهدار سالمند در منزل:

هزینه ی استخدام نگهدار سالمند بسته به شرایط  سالمند تعرفه ی گسترده ای را شامل می شود. سالمند با بیماری خاص نیاز به یک نگهدار حرفه ای ،متخصص و آشنا با بیماری خواهد داشت. سالمندان زمین گیر به یک نگهدار دارای توانایی های جسمی و روحی بالا نیاز دارد. گاهی خانواده ی سالمند نگهداری می خواهند که علاوه بر رسیدگی به امور سالمند،به امور دیگری نیز مثل پختو پز و نظافت منزل بپردازد ، در این صورت هزینه ی استخدام نگهدار افزایش می یابد.

نگهدار سالمند

هزینه ی استخدام نگهدار دائم و یا موقت:

نگهدار بسته به نیاز خانواده می تواند بصورت 24 ساعته و یا موقت به انجام امور کودک و یا سالمند بپردازد. ارائه ی خدمات نگهداری می تواند از یک ساعت تا یک شیفت کاری انجام گیرد که در این صورت هزینه هم بصورت ساعتی و هم ماهانه پرداخت می شود. نیاز به یک نگهدار می تواند برای انجام امور سالمند مثل مراجعه به پزشک و یا حمام کردن سالمند نیز باشد. که در این صورت نیز هزینه ساعتی محاسبه خواهد شد.

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند،بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

مطالب مرتبط:

استخدام نگهدار سالمند
استخدام نگهدار برای سالمند آلزایمری

نگهدار مرد در منزل
مسئولیت های نگهدار سالمند

خدمات نگهداری از کودک در منزل
وظایف نگهدار کودک
نگهداری از کودک فلج مغزی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *