برخی کودکان به راحتی نمی توانند با نگهدار کودک کنار بیایند و ان ها را در زندگی قبول کنند.ما در این قسمت راه کارهایی به  شما پیشنهاد می کنیم که با شما و کودکان کودک کمک می کند تا بهتر بانگهدار کودک خود کنار بیایید.مراقبت از کودک،نگهداری از کودک

دلیل اضطراب کودک هنگام جدایی از والدین این است که او احساس می کند والدین قرار است برای همیشه او را تنها بگذارند. اگر در ابتدا به طور صحیح نگهدار کودک را با فرزند خود آشنا نکنید ممکن است کودک هیچگاه با نگهدار خود احساس راحتی نکند.پس قبل آنکه کودک خود را در اختیار نگهدار قرار دهید و ان ها ار تنها بگذارید بهتر است نکات زیر را رعایت نمایید.

نگهداری از کود

 

 

ک مریض،استخدام نگهدار کودک در تهران

babysitter
استخدام نگهدار کودک

 

مراحل قبل از استخدام نگهدار کودک:

قبل از آنکهنگهدار را استخدام کنید بهتر است مهمترین ویژگی های نگهدارکودک را خوب بشناسید و درباره ی نگهدار با کودک خود صحبت نمایید و با او درباره ی کار هایی که نگهدار قرار است انجان دهد صحبت نمایید. اگر به طور ناگهانی نگهدار را با کودک روبه رو کرده و آن ها تنها بگذارید به احتمال قوی کودک شما دچار ترس و اضطراب زیادی خواهد شد و این ترس در او برای مدت ها خواهد ماند.برای آنکه کودک نگهدار را بهتر بپذیرد مثلا به او بگویید که نگهدار کودک برای او استخدام کرده اید و او قرار است هنگامی که شما سرکار هستید از او مراقبت می کند.سعی کنید نظر کودک را در باره ی آنکه دوست دارد نگهدار با اون چه کار هایی را انجام دهد و یا اینکه مشکلی ندارد که  یکنگهدار کودک مهربان با او بازی کند و برایش قصه بخواند و یا او را به خرید و پارک ببرد .پرسیدن این سوالات باعث می شود کودک شما احساس خوبی نسبت بهنگهدار پیدا نماید و شما به راحتی بتوانید یک نگهدار استخدام کنید

مدت زمان مناسب استخدام نگهدار کودک:

سعی کنید نگهدار را برای زمانی استخدام کنید که در خانه هستید و حداقل به مدت نیم ساعت و این فرصت را به کودکتان بدهید که قبل از ترک شما از خانه با نگهدار خود را وفق دهد و با او در تعامل باشد.این باعث می شودکه کودک بداند نگهدار مورد اطمینان و تائید شما است و بهتر به نگهدار خود اعتماد می کند.

دادن برنامه ی روزانه به نگهدار کودک:

شما می توانید با تهیه ی یک لیست از کارهای روزانه ای که فرزندتان انجام می داد سبب شوید که کار های روزانه ی کودک مثل سابق انجام شود.شما می توانید این لیست را در اختیار نگهدار کودک خود قرار دهید.کودک وقتی ببیند همه چیز مثل سابق است و تغییری در زندگی او با استخدام نگهداررخ نداده اطمینان و آسایش بهتری را با نگهدار خود تجربه خواهد کرداین لیست باید شامل همه کارهای روزانه کودک شما باشد مانند زمان دوش کودک، داستان های مورد علاقه ای که هنگام خواب گوش میدهد و تمام کارهای دیگر.

شما باید علایق  کودکان را نیز برای نگهدار لیست کنید مثل خوراکی های مورد علاقه اش و مکان اسباب بازی ها یا کارتن هایی که در روز های قبل آن ها را مشاهده می کرد. نگهدار را با مکان خانه آشنا کنید و نحوه ی کار با وسایل مورد نیازش مثل تلوزیون یا اسباب بازی های برقی کودک را به او آموزش دهید.

تلفن ها را در اختیار کودک و نگهدار قرار دهید:

حتی اگر نگهدار شمار های شما را در اختیار داشت باز هم می توانید در مقابل کودک تلفن ها را به نگهدار بدهید و اطمینان را به کودک خود بدهید که در صورت بروز هرگونه شرایط ضروری نگهدار شما را در اطلاع خواهد گذاشت.

اگر نگهدار کودک از نظر شما توانایی لازم را برای مراقبت از کودک و یا نگهداری از نوزاد شما دارد می تواند مانند سابق به کار خود ادامه دهد.در ابتدا اگر کودک شما بخوبی با نگهدار خود کنارنیامد می توانید با زمان گذاشتن و انجام کار های ذکر شده این اطمینان را حاصل نمایید ک کودکتان در خانه لحظات خوبی را با نگهدار خود سپری می کند.نگهداری از کودک در منزل،استخدام نگهدار کودک 24 ساعته

 

مركزنگهداري و مراقبت از کودک- سالمند- بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *