هزینه پرستار سالمند روزانه

ارائه خدمات به سالمند عزیز شما به صورت نیمه وقت و یا 8 ساعت کاری.

هزینه پرستار سالمند شبانه روزی

ارائه خدمات به سالمند عزیز شما به صورت شبانه روزی (24 ساعته).

هزینه پرستار سالمند پوشکی

ارائه خدمات به سالمند عزیز شما  که بیماری خاص دارند.

عوامل موثر در هزینه نگهداری از سالمند

  • سالمند نیاز به ارائه خدمات پزشکی و دارویی دارد یا خیر؟
  •  نگهداری روزانه است یا شبانه روزی؟
  • سالمند مبتلا به بیماری خاص مثل آلزایمر است یا خیر؟
  • آیا باقی امور منزل مثل نظافت، پخت غذا، خریدو... با پرستار است؟
  • آیا سالمند بیماری های محدودیت حرکتی و عدم کنترل ادرار دارد یا خیر؟

قیمت نگهداری از سالمند بدون نیاز به خدمات پزشکی:

این نوع مراقبت را بسیاری از خانواده ها انتخاب می کنند، زیرا از لحاظ اقتصادی نیاز به صرف هزینه ی کمتری دارد. این نوع خدمات شامل کمک به بهداشت شخصی سالمند، شستن لباس ها، پخت و پز برای سالمند و ارجاع سالمند به پزشک برای قرار ملاقات می باشد. بنا به تصور اشتباه برخی افراد این نوع خدمات نیازمند ارائه ی تمام کارهای منزل است و باید به تمام افرادی که در منزل هستند ارائه گردد. اما ارائه ی خدمات به سایر افراد خانواده شامل هزینه ی اضافه خواهد شد.

قیمت نگهدار سالمند در تهران

مرکز نگهداری از سالمندان "مه چهرگان" واقع در مرکز تهران، به کلیه مناطق 24 گانه تهران ارائه خدمت می نمایدو در صورتی که در شهرهای اطراف تهران سکونت دارید با ما تماس بگیرید.

 

مراقبت از سلامت بیمار:

این نوع خدمات شامل خدمات اضافه ای می شود که به بهبود و سلامت بیمارکمک می کند. گرفتن درجه حرارت بدن بیمار، تنفس، کمک به پزشک در تعیین سطح هوشیاری و.. این عوامل به همان اندازه ی خدمات پزشکی ضروی هستند. اما معمولا برای دوره های کوتاهتر مورد استفاد ه قرار می گیرد. برخی از موسسات این خدمات را ارئه می دهند و برخی دیگر ارائه ی این گونه خدمات را در حیطه ی کاری خود ندارند.

محاسبه ی قیمت نگهداری سالمند به صورت روزانه:

نرخ هزینه ی نگهداری از سالمند به صورت روزانه بستگی به نوع خدمات و ساعت کاری دارد.

نگهداری از سالمند به صورت روزانه این امکان را برای سالمند فراهم می کند تا در کنار خانواده ی خود و محل زندگی خود دوران نقاهت را گذرانده و روز به روز بهبود یابد. افرادی که دارای مشکلات شدید و بیماریهای خطرناک یا واگیر دار هستند بهتر است در خانه ی سالمندان مراقبت شوند. اما اگر وضعیت سالمند شما چندان وخیم نمی باشد نگهداری از او در منزل میتواند به بهبود سلامت او کمک شایانی نماید.

قیمت نگهداری از سالمند آلزایمری:

سالمندان آلزایمری نیاز به خدمات بیشتری نسبت به سایر سالمندان دارند. این خدمات بسته به نیاز سالمند و سلامت سالمند میتواند مختلف بوده از این رو قیمت خدمات نگهداری سالمند می تواند مختلف باشد. دقت و مهارت در نگهداری از سالمندان آلزایمری بیشتر بوده و نوع رفتار باید این سالمندان، در نظر گرفتن استقلال سالمند و نحوه ی خدمات دهی به این سالمندان می تواند کیفیت خدمات و قیمت نگهداری سالمند را تعیین نماید.

تعرفه ی نگهداری سالمند در منزل چقدر است؟

اینکه بدانید هزینه ی نگهداری از سالمند چقدر است و چه نکاتی در این موضوع تاثیر گذار است بسیار اهمیت دارد. شما با خواندن این مقاله میتوانید تمام نگرانی های خود را درباره ی تعرفه ی نگهدار سالمند در منزل کاهش دهید.هزینه ی نگهدار سالمند، دستمزد نگهدار سالمند، تعرفه ی نگهدار سالمند، تعرفه ی مراقبت از سالمند،

متأسفانه، اعضای خانواده اغلب تحلیلی از هزینه های مالی استخدام نگهدار سالمند را ندارند. فرآیند دریافت گزارش های مورد نیاز می تواند برای آن ها موثر باشد. پیدا کردن اطلاعات درست زمانی که به دنبال خدمات نگهداری از سالمند با کیفیت  برای افراد مسن تر هستید می تواند برای شما دشوار باشد.

حدود 10 میلیون نفر که بیش از 50 سال سن دارند، تحت مراقبت های بهداشتی  یا درمانی در منزل قرار گرفته اند.

در طول 15 سال گذشته تعداد نگهداران سالمند در منزل بیشتر از سه برابر شده است. افزایش تعداد مراقبت کنندگان تأثیر زیادی بر پیشرفت های پزشکی داشته و طول عمر انسان را نیز افزایش داده است.

30 درصد سالمندان بالای 65 ساله بر اثر تنها ماندن در منزل و زمین خوردن زمین گیر می شوند.

از آنجا که هزینه ی نگهداری سالمند در منزل به این سه پارامتر (محل، نوع خدمات و مدت زمان) بستگی دارد ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، نیازهای خاص سالمندان است. بنابراین، شما باید قبل از استخدام نگهدار سالمند از خود سوالاتی مانند:

"آیا مادر یا پدرم به صورت بیست و چهار ساعته و دائم به خدمات نگهداری نیاز دارد یا فقط چند ساعت و برای انجام امور خاصی همچون استحمام نیاز به کمک پیدا می کند؟

امکانات تسهیل کننده خدمات: این امکانات معمولا شامل افرادی می شود که به  سالمند در فعالیت های روزمره کمک میکند. در زبان خارجه به این خدمات  ADL نیز می گویند.