هزینه پرستار سالمند روزانه

ارائه خدمات به سالمند عزیز شما به صورت نیمه وقت و یا 8 ساعت کاری.

هزینه پرستار سالمند شبانه روزی

ارائه خدمات به سالمند عزیز شما به صورت شبانه روزی (24 ساعته).

هزینه پرستار سالمند پوشکی

ارائه خدمات به سالمند عزیز شما  که بیماری خاص دارند.

مشتری گرامی! برای آگاهی دقیق حقوق نگهداری سالمند در منزل با شماره های زیر تماس بگیرید.

قیمت پرستار سالمند درمنزل
قیمت پرستار سالمند درمنزل

عوامل موثر در

هزینه نگهداری از سالمند

  • سالمند نیاز به ارائه خدمات پزشکی و دارویی دارد یا خیر؟
  •  نگهداری روزانه است یا شبانه روزی؟
  • سالمند مبتلا به بیماری خاص مثل آلزایمر است یا خیر؟
  • آیا باقی امور منزل مثل نظافت، پخت غذا، خریدو... با پرستار است؟
  • آیا سالمند بیماری های محدودیت حرکتی و عدم کنترل ادرار دارد یا خیر؟

تاثیر وضعیت سلامت بر قیمت پرستار

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر حقوق نگهدار سالمند، وضعیت سلامت و در کل حال عمومی سالمند است. بدون شک اگر سالمند گرامی شما وضعیت سلامت عمومی نرمال و طبیعی دارد هزینه کمتری برای نگهدارسالمند پرداخت می نمایید. بعضی از شرایط خاص سالمندان به شرح زیر می باشد:

1- قیمت نگهداری از سالمند آلزایمری:

سالمندان آلزایمری نیاز به خدمات بیشتری نسبت به سایر سالمندان دارند. این خدمات بسته به نیاز سالمند و سلامت سالمند میتواند مختلف بوده از این رو قیمت خدمات نگهداری سالمند می تواند مختلف باشد. دقت و مهارت در نگهداری از سالمندان آلزایمری بیشتر بوده و نوع رفتار باید این سالمندان، در نظر گرفتن استقلال سالمند و نحوه ی خدمات دهی به این سالمندان می تواند کیفیت خدمات و قیمت نگهداری سالمند را تعیین نماید.

2- قیمت نگهداری از سالمند بیمار:

این نوع خدمات شامل خدمات اضافه ای می شود که به بهبود و سلامت بیمار کمک می کند. گرفتن درجه حرارت بدن بیمار، تنفس، کمک به پزشک در تعیین سطح هوشیاری و.. این عوامل به همان اندازه ی خدمات پزشکی ضروی هستند. اما معمولا برای دوره های کوتاهتر مورد استفاد ه قرار می گیرد. پیشنهاد می‌شود برای سالمند بیمار پرستار تمام وقت استخدام گردد.

قیمت و حقوق نگهدار سالمند
قیمت و حقوق نگهدار سالمند

محاسبه ی قیمت نگهداری سالمند به صورت روزانه یا شبانه روزی:

هزینه ی نگهداری از سالمند به صورت روزانه بستگی به نوع خدمات و ساعت کاری دارد. پرستاری از سالمند به صورت روزانه این امکان را برای سالمند فراهم می کند تا در کنار خانواده ی خود و محل زندگی خود دوران نقاهت را گذرانده و روز به روز بهبود یابد. ممکن است نسبت به ساعات کاری خود نیاز به استخدام پرستار ساعتی داشته باشید. افرادی که دارای مشکلات شدید و بیماریهای خطرناک یا واگیر دار هستند بهتر است در خانه ی سالمندان مراقبت شوند. اما اگر وضعیت سالمند شما چندان وخیم نمی باشد با کمک پرستار سالمند در منزل می توانید به بهبود سالمند خود کمک شایانی نمایید.

حقوق نگهدار سالمند در منزل
حقوق نگهدار سالمند در منزل

قیمت پرستار سالمند در تهران

مرکز نگهداری از سالمندان "مه چهرگان" واقع در مرکز تهران، به کلیه مناطق 24 گانه تهران ارائه خدمت می نمایدو در صورتی که در شهرهای اطراف تهران سکونت دارید با ما تماس بگیرید.