اگر نگران مراقبت از عزیز خود هستید ممکن است برای شما دشوار باشد که یک نگهدار سالمند در نزدیکی محله ی زندگی خود بیابید. همیشه پیدا کردن یک نگهدار سالمند در منزل آسان نیست. گاهی در این میان احساسات شما نیز تحت الشعاع قرار گرفته و اعتماد به یک فرد غریبه کمی سخت می شود. این بی اعتمادی ها در مورد عدم توانایی نگهدار سالمند بی مورد نیست.  این مهم است که سالمند شما در محیطی بی خطر، ایمن و مستقل زندگی کند در حالی که اطمینان دارید نگهدار او مهمترین نیازهای سالمند شما به وقت و بدون تاخیر انجام می دهد.

نگهدار سالمند در منزل غرب تهران:

برای کسانی که به استخدام نگهدارسالمند درمنزل فکر می کنند نه تنها امنیت سالمند و صلاحیت نگهدار سالمند اهمیت دارد بلکه دسترسی هر چه سریعتر به سالمند نیز برای آن ها مهم است. نزدیک بودن منزل نگهدار سالمند به محل زندگی شما مزایای زیادی را به همراه دارد. این امر کمک می کند تا ساعت کاری نگهدار سالمند با خواسته ی شما بیشترین تطابق را داشته و نهایت استفاده را از نگهدار سالمند در منزل خود ببرید.

 

نگهدار سالمند در غرب تهران:

موسسه ی نگهداری از سالمند مه چهرگان با در نظر گرفتن منطقه ی شما در غرب تهران ، نزدیکترین نگهدار سالمند در غرب تهران را به منزل شما اعزام خواهد نمود تا در شرایط ضروری نیز بتوانید از حضور نگهدار سالمند در منزل بهره مند شوید.

موسسه ی نگهداری از سالمند مجاز مه چهرگان ، بزرگترین و معتبرترین مرکز نگهداری از سالمند در تهران می باشد. نگهداران اعزامی از سوی این موسسه تمامی تائیدیه های مربوطه را اخذ نموده و قیمت نگهدارسالمند مطابق با مصوبات وزارت دولتی می باشد.

نگهدار سالمند آپادانا
نگهدار سالمند آریاشهر
نگهدار سالمند آزادی
نگهدار سالمند اکباتان
نگهدار سالمند پونک
نگهدار سالمند جنت آباد
نگهدار سالمند چیتگر
نگهدار سالمند حصارک
نگهدار سالمند ستارخان
نگهدار سالمند شهران
نگهدار سالمند طرشت
نگهدار سالمند فردوس
نگهدار سالمند کن
نگهدار سالمند گیشا
نگهدار سالمند وردآورد

مراحل استخدام نگهدار سالمند:

مراحل استخدام نگهدار سالمند به این نحو است که شما با تماس با موسسه ی مه چهرگان و در خواست نگهدار اقدام به ثبت سفارش می کنید. مشاوران موسسه مطابق با درخواست و نیاز شما، نگهداری به منزل اعزام نموده تا پس از مصاحبه و کسب رضایت کارفرما ، توافقات لازم بین نگهدار و کارفرما انجام گیرد. عقد قرارداد زیر نظر موسسه ی نگهداری از سالمند صورت گرفته و در طول مدت فعالیت نگهدار سالمند، ارزیابی مداوم از نحوه ی عملکرد نگهدار سالمند توسط موسسه انجام می گیرد.

رضایت مندی کارفرما به هر نحوی باید حاصل شود. از این رو تعویض نگهدار سالمند در هر زمانی به درخواست کارفرما و صلاحدید موسسه قابل اجرا خواهد بود.

شماره تلفن:
88358744 – 77656754 – – 77656755
موبایل:
09123018269
ایمیل:
info@mahchehregan.com