ویژگی های خدمات نگهداری از سالمند مه چهرگان:

اطمینان از امنیت سالمندان در منزل و حفظ سلامت آنها او از مهمترین مسائلی است که برای خانواده ی سالمند پراهمیت می باشد از این رو کارکنان مه چهرگان به خوبی آموزش دیده اند تا این امر به بهترین شکل ممکن به انجام برسانند.

رسیدگی به امور سالمندان نیازمند نیروهای جوان و پر توان می باشد. برخی سالمندان نیاز به مراقبت های بیست و چهارساعته داشته و در طول مدت شبانه نیاز به مراقبت دارند. اما برخی دیگر توانایی رسیدگی به امور خود را داشته و در ساعاتی خاص به یک نگهدار سالمند احتیاج پیدا می کنند. این نیاز می تواند به هر دلیلی از جمله استحمام، ملاقات با پزشک یا مراقبت از سالمند در بیمارستان باشد. یکی از خدماتی که بطور ویژه توسط موسسه ی مه چهرگان ارائه می گردد مراقبت از سالمند به صورت ساعتی در محل سکونت سالمند یا در بیمارستان می باشد.
خدمات نگهداری از سالمند ساعتی برای رفاه و بهبود بخشیدن به زندگی سالمند اهمیت دارد، به ویژه هنگامی که آنها در خانه هستند.

خانواده های در تهران  از خدمات مراقبتی ساعتی برای سالمندان استفاده می کنند در اینجا برخی از مزایای دیگر که با خدمات نگهداری از سالمند ساعتی در تهران ارائه می شود عبارتند از:

مراقبت شخصی:
ارائه مراقبت یک مسئله بسیار شخصی است. یک فرد، به ویژه یک بزرگسال مسن، نیاز به یک مراقبت شخصی برای دستیابی به راحتی و رفاه نهایی خود دارد. خدمات نگهداری از سالمند ساعتی به این معنی است که اولویت مراقبت کننده یکی از عزیزان شماست. بنابراین، فعالیت های و مسئولیت های دیگر آنها را تحت تأثیر قرار نخواهد داد،در نتیجه بیمار بهترین خدمات ممکن را دریافت خواهد کرد.

قیمت پایین نگهداری از سالمند ساعتی
مراقبت ازسالمند بصورت ساعتی نه تنها کیفیت را به همراه دارد، بلکه در مقایسه با نگهداری از سالمندشبانه روزی بسیار با کیفیت است. علاوه بر این،موسسه ی نگهداری از سالمند مه چهرگان می تواند بصورت بلند مدت با شما قرار داد ببند و طی ساعت از قبل تععین شده در محل حاضر گردد.

حفظ کیفیت زندگی
نگهداران سالمند به سالمندان کمک می کنند که زندگی خود را با کیفیت بهتری سپری کنند. این یک گام بزرگ در روند رفاه و بهبود هر گونه نگهداری از سالمند می باشد. محیط خانه مانع ازافسردگی سالمند می شود. علاوه بر این، مراقبین، کمک های روحی و روانی را ارائه می دهند تا سالمندان بتوانند فشار را برطرف کنند و فعالیت های روزمره خود را انجام دهند.

آرامش خاطر
با استخدام یک نگهدارسالمندساعتی برای مراقبت از عزیزانتان، در هر ساعتی از شبانه روز، بیشتر از آنکه به آنها اطمینان خاطر می دهید روند زندگی را برای آنها هموارتر می کنید. شما به عنوان یک نان آور خانواده، ممکن است زمان زیادی را برای صرف وقت با سالمند نداشته باشید و در ساعتی از روز مجبور به تنها گذاشتن او شوید. با انتخاب نگهدار سالمند ساعتی با اطمینان خاطر منزل را ترک کنید. .

استخدام نگهدار ساعتی به معنای خودخواه بودن شما نیست. برعکس، استخدام این خدمات برای سالمندان حمایت را تقویت خواهد کرد و به آن ها نشان می دهد که برای برای بالابردن هر چه بیشتر کیفیت زندگی او تلاش می کنید.

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!