نگهداری از سالمند در منزل از جمله مشاغلی می باشد که امروزه روایج زیادی یافته است. فرزندان ترجیح می دهند که یک فرد به مراقبت از والدین سالمند آنها در منزل بپردازد تا خود بدون نگرانی به امور خود به مسائل خود برسند. اما در برخی مواقع فرزندان به دلیل هزینه ی نگهدار سالمند در منزل مجبور به سپردن سالمند به خانه ی سالمندان می باشند زیرا مراقبت از سالمند در آنجا ارزانتر است. اما اگر شرایط سالمند طوری است که میتوان او را در منزل نگهداری کرد بهتر است شرایطی را فراهم آورند که سالمند در خانه بماند زیرا این امر باعث بهبود و پیشرفت بیشتر سلامت سالمند خواهد شد. اما اگر وضعیت سالمند طوری است که نگهداران باید بطور شبانه روزی مراقب وضعیت جسمی سالمند باشد، بهتر است که او برای مدتی در سرای سالمندان زندگی کند تا بیماری را شکست داده و دوباره به آغوش خانواده بازگردد.

استخدام پرستار سالمند ارزان قیمت:

سالمند بسته به شرایط جسمی که دارد نیاز به مراقبت های ویژه ای خواهد داشت. از این رو یافتن نگهداری که متناسب با نیازهای سالمند باشد امری مهم می باشد که هزینه ی پرستار سالمند در منزل را تعیین می کند.

اگر سالمند شما نیاز به مراقبت های پزشکی در منزل ندارد و فقط هدف شما از استخدام پرستار سالمند بودن یک مراقب در منزل می باشد بهتر است نگهداری را استخدام کنید که به دلیل داشتن معلومات و دانش زیاد در ارتباط با بیماری های سالمند از شما درخواست حقوق بیشتری نکند.
افراد زیادی در دانشگاه ها مشغول به فراگیری علم مراقبت از سالمند می باشند. این نگهداران بخوبی می توانند وضعیت جسمی سالمند را هر روزه بررسی کرده و در صورت بروز علائم بیماری جدید آن ها را هر چه زودتر شناسایی کرده و از پیشرفت بیماری های نهان جلوگیری به عمل آورند. اگر مایل به استخدام یک پرستار حرفه ای با دانش بالای نگهداری از سالمند نیستید می توانید به یک پرستار سالمند ارزان قیمت مراجعه نمایید و در هزینه پرستار سالمند صرفه جویی کنید.

مطالعه کنید!  بهترین روش درمان آنفولانزا در سالمندان

انتخاب پرستار سالمند از نزدیکان خود:

با کمی تامل ممکن است بتوانید فردی را در خویشان و نزدیکان خود بیابید که توانایی نگهداری از سالمند شما داشته و با توجه به شرایط می توانید به او پیشنهاد بدهید و درباره ی قیمت نگهداری از سالمند با او کنار بیایید. با انتخاب پرستار سالمند از افرادی که می شناسید، از نگرانی های شما در ارتباط به اینکه چگونه به یک فرد غریبه اعتماد کنید کاسته خواهد شد.

ندادن مسئولیت های بیشتر به پرستار سالمند:

وظایف و مسئولیت های پرستار سالمند رسیدگی به امور بهداشتی و درمانی سالمند می باشد. اگر علاوه بر این مسئولیت ها مسئولیت دیگری ازجمله نظافت منزل و یا پخت و پز و خرید برای منزل را به عهده ی نگهدار سالمند قرار دهید، هزینه ی پرستاری افزایش خواهد یافت.

پرستار سالمند موقت:

اگر شما برای مواقعی خاص مثل استحمام سالمند به پرستار نیاز دارید و در زمان های دیگر از روز خودتان از پس مراقبت از سالمند بر می آیید می توانید یک نگهدار فقط برای انجام این امور خاص استخدام نمایید. موسسه های پرستاری از سالمند برای شما یک نگهدار بصورت موقت اعزام خواهند نمود که هزینه ی آن ارزانتر از استخدام پرستار سالمند دائم تمام خواهد شد.

نگهدار سالمند

مركز نگهداري و مراقبت از کودک، سالمند، بیمار در منزل مه چهرگان با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آماده ی خدمت رسانی 24 ساعته به شما و عزیزان شما می باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *